Русский
Galvenā Kā pasūtīt Piegāde Pērkam kopā Atlaides Kontakti Līzings Palīdzība
Suņi
Suņi
Kaķi
Kaķi
Putni
Putni
Grauzēji
Grauzēji
Seski
Seski
Zivtiņas
Zivtiņas
Citi
Citi
Zirgi
Zirgi
Kā pasūtīt
Kā pasūtīt preci?

Mūsu zooveikals pieņem pasūtījumus 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā.

Pasūtīt preci mūsu veikalā ir ļoti viegli. Kad Jūs izraudzījāt preci un izvēlējaties to daudzumu, jānospiež taustiņu „grozā”. Saita labajā pusē augšā parādīsies informācija par Jūsu groza saturu: preces nosaukumu, to daudzumu un pasūtījuma summu. Šeit Jūs variet papildināt vai samazināt preču daudzumu, nospiežot attiecīgi „plus” vai „mīnus” taustiņus. Jūs variet turpināt pasūtīt prieci, papildinot vai ņemot ārā no groza preci, par to redzēsiet informāciju lodziņā ar groziņu labajā augšējā pusē. Pēc tam, kad Jūs izvēlējaties visu, kas Jūs ieinteresēja, droši spiediet taustinu „pasūtīt”. Parādīsies mūsu saita reģistrācijas blanka. Jūsu dati saglabāsies mūsu veikala datu bāzē. Tas atvieglos nākošo pasūtījumu procedūru un dos iespēju mums operatīvi piešķirt Jums atlaides un bonusus. Turpiniet pasūtījumu, sekojot sistēmas palīdzībai.

Obligāti uzrādiet ērtāko piegādes laiku lodziņā „komentāri”.

Pēc paziņojuma saņemšanas uz Jūsu norādīto e-mail, ka pasūtījums ir pieņemts, Jūsu darbs ir pabeigts.

Tālāk visas rūpes par Jūsu pasūtījumu mēs apņemamies veikt paši.

Mūsu operatori sazināsies ar Jums pa telefonu, kuru Jūs uzrādījāt pasūtījuma blankā (liels lūgums, bez kļūdām uzrakstīt tālruņa numuru) un vienosies par preču piegādes laiku.

Pasūtīto preču minimālā summa ir 15.00 Eur.

Ar pateicību par Jūsu uzmanību ZOOpreces.lv kolektīvs.


Apmaksas veidi.

Interneta veikalā ZOOpreces.lv ir iespējami sekojoši apmaksas veidi:

- skaidrā naudā kurjeram pēc preču piegādes fakta;

- ar pārskaitījumu, izmantojot internet-bankas pakalpojumus, vai jebkurā bankā pēc rēķina, kuru mēs Jums izsūtīsim. Pēc apmaksas saņemšanas mēs Jūs informēsim, izsūtot paziņojumu uz elektroniskā pasta adresi;

Rēķins ir jāapmaksā triju (3) darba dienu laikā. Savādāk pasūtījums tiek anulēt.Garantija uz precēm.

Visas preces, kuras piedāvā mūsu interneta veikals piegādā oficiālās preču pārstāvniecības Latvijā. Visām precēm ir ražotāju garantijas.


Preču atgriešana.

ZOOpreces.lv kolektīvs ar lielu centību piegādās Jums kvalitatīvu, nesabojātu preci, bet ir iespējami apstākļi, kuri nav atkarīgi no mums. Lai izvairītos no pārpratumiem, lūdzam, uzmanīgi pārbaudīt Jūsu pirkumu saņemšanas brīdī, pirms parakstiet kvīti vai pavadzīmi. Pēc LR likumdošanas pircējam ir tiesības atgriezt iegādāto preci 14 kalendāro dienu laikā. Atgriežot preci ir jāievēro noteikumi, kuri ir paredzēti likumā „Patērētāju tiesību aizsardzība”. Patērētājs atbild par preču saglabāšanu un kvalitāti atļautajā atgriešanas laika periodā.
Interneta veikals ZOOpreces.lv ir tiesīgs atteikt pircējam preču atgriešanā vai ieturēt kompensāciju gadījumā, ja prece nav oriģinālajā iepakojumā, vai iepakojums ir bojāts, ja prece ir bijusi ekspluatācijā vai/un bojāta. Ja pasūtītājs atsakās no preces, nauda par piegādi netiek atgriezta.
Pircējs var atteikties no pasūtītās preces un nepieņemt to no kurjera ja:

- piegādātā prece neatbilst pasūtītajai;

- piegādātajai barībai vai vitamīniem ir beidzies derīguma termiņš;

- piegādātā prece nav atbilstošas kvalitātes (brāķis, nav preču izskata, bojāts iepakojums).

Ja Jums radās jautājumi, mēs ar lielāko prieku atbildēsim uz tiem
info@zoopreces.lv

Grozs
Grozs ir tukšs

Pastāvīgiem klientiem:
E-mail:  
Parole:  
Atgādināt paroli 
Nomainīt E-mail 

Acana/Orijen
Magnusson
Hill`s
Beaphar
Happy Dog
Canina
SamField
FURminator
Informācijas tālrunis:
+371 25713141
© 2007 - 2023. Zooland.eu. Interneta Zooveikals. All rights rezerved.
Visas preču cenas norādītas ar PVN (21%). Prece var atšķirties no attēla redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā.